Agroturystyka

Czym byłby wypoczynek bez możliwości dzielenia go z otaczającym pięknem natury? Atrakcyjne, malownicze położenie rancza zapewnia Państwu to wszystko dosłownie w zasięgu ręki. Otoczone ogromnym obszarem leśnym gospodarstwo, pozwoli Państwu na wysokiej jakości odpoczynek. 

Na terenie rancza znajdują się również wybiegi dla zwierząt, w tym bogata kolekcja ptaków ozdobnych. To wyjątkowa możliwość poznania tych zwierząt przez dzieci. Przyjaźnie nastawione zwierzaki z pewnością przysporzą Państwa pociechom dużo radości i niezapomnianych wrażeń.

Dla lubiących aktywny wypoczynek przygotowaliśmy ofertę przejażdżek konnych, dysponujemy ostoją konną. Na terenie rancza znajduje się również boisko do gry w piłkę nożną, koszykówkę oraz siatkówkę. Jesteśmy otwarci na Państwa zapytania oraz chętnie przygotujemy indywidualną ofertę.

Dysponujemy bezpiecznym i bardzo dobrze przygotowanym miejscem do organizowania ognisk oraz grillów, również dla większych grup. 

Proponujemy również organizację imprez plenerowych, zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Nasze doświadczenie oraz duże możliwości pozwolą Państwu na świetny wypoczynek oraz integrację pracowników. 

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć oraz kontaktu.